II Powiatowy Spływ Kajakowy - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Piątek, 28 lutego 2020
II Powiatowy Spływ Kajakowy
Data dodania: 2006-07-25 23:52:09
W II Powiatowym Spływie Kajakowym na trasie Paskrzyn-Biała wzięło udział około 70 osób.

W relacji ze spotkania czytamy: "Spływ miał na celu przede wszystkim tworzenie regionalnego produktu turystycznego na rzece Pilicy w ramach projektu " Szlak wodny na rzece Pilicy", popularyzację turystyki kajakowej, propagowanie wysokich walorów klimatycznych, zachęcenie do uprawiania turystyki i rekreacji oraz poznawanie ciekawostek przyrodniczych występujących w Dolinie rzeki Pilicy.
.
Trasa rejsu przebiegała przez dwa parki krajobrazowe Przedborski i Sulejowski. Wszystkim uczestnikom dopisywały humory i towarzyszyła nieukrywana satysfakcja z pokonania rzeki, która dostarczyła wielu wrażeń.
Na zakończenie spływu zorganizowano ognisko integracyjne, a Starosta Piotrkowski Stanisław Cubała wręczył wszystkim upominki oraz dyplomy za uczestnictwo w spływie. Z całą pewnością można powiedzieć, że spływ należał do udanych".

tekst i foto
źródło: powiat-piotrkowski.pl
Tagi:
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Najczęściej czytane
go to top