Wspaniałe wyniki oraz powołanie do Kadry - INFO BAI

Środa, 22 sierpnia 2018
Wspaniałe wyniki oraz powołanie do Kadry
Data dodania: 2017-11-29 12:07:56
Źródło zdjęcia: piotrkow.pl
Dwa rekordy okręgu, cztery rekordy życiowe i cztery miejsca na podium to dorobek Wiktorii Guść podczas Arena Grand Prix Puchar Polski w pływaniu, zawodów będących kwalifikacja do Mistrzostw Europy na basenie 25 metrowym.

Piotrkowska pływaczka najlepiej spisała się w wyścigach na 800 m. stylem dowolnym oraz 100 m. stylem zmiennym, w których zajęła drugie miejsce.
. Na najniższym stopniu podium Wiktoria stanęła w wyścigach na 200 metrów w stylu dowolnym oraz zmiennym.

W klasyfikacji generalnej dziewcząt 13–14 lat piotrkowianka zajęła trzecie miejsce

Tym samym WIKTORIA GUŚĆ została powołana przez Polski Związek Pływacki na zawody Krajów Europy Środkowej w Targoviste (Rumunia), które odbędą się w dniach 8–10.12.2017 r.
WIKTORIA popłynie w konkurencji 800m st. dowolnym.

piotrkow.pl/AG
Tagi: rekord, Arena, Grand, Prix, Puchar, Polski, kwalifikacje, Mistrzostw, Europy, pływanie, powołanie, kadra