Pijany jechał pod prąd - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Wtorek, 07 kwietnia 2020
Pijany jechał pod prąd
Data dodania: 2018-05-21 12:05:01
Pijany jechał pod prąd
Źródło zdjęcia: sxc.hu
Funkcjonariusz z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją w czasie wolnym od służby zatrzymał piotrkowianina, który nietrzeźwy prowadził samochód. 41-latek miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.

To kolejne w ostatnich dniach wyeliminowanie z ruchu nietrzeźwego kierującego, przez policjanta piotrkowskiej komendy przebywającego na urlopie. 20 maja 2018 roku funkcjonariusz wraz z rodziną już miał wyjeżdżać z parkingu przy ulicy Modrzewskiego.
. Nagle zauważył audi, którego kierujący jechał pod prąd. Po chwili mężczyzna parkując, o mały włos nie uderzył w zaparkowanego obok hyundaia, po czym wysiadł z samochodu poruszjąc się chwiejnym krokiem. Czujny policjant nabrał od razu podejrzeń, że mężczyzna jest nietrzeźwy. Nie miał już co do tego wątpliwości, kiedy podszedł do niego i wyczuł silną woń alkoholu. Mężczyzna próbował uciec ale policjant był szybszy. Uniemożliwił mu ucieczkę i wezwał mundurowych. 41-latek oddany w ręce funkcjonariuszy z Wydziału Patrolowo- Interwencyjnego mimo nie stosowania się do ich poleceń i agresywnego zachowania, szybko trafił po policyjnego aresztu. Okazało się, że miał w organizmie bliko 2,5 promila alkoholu. Stracił prawo jazdy. Piotrkowianin odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

policja / ES
Tagi: pijany, jechał pod prąd, Piotrków Trybunalski
Najczęściej czytane
go to top