Wandal zatrzymany przez piotrkowskich dzielnicowych - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Sobota, 23 marca 2019
Wandal zatrzymany przez piotrkowskich dzielnicowych
Data dodania: 2018-05-23 13:36:00
Wandal zatrzymany przez piotrkowskich dzielnicowych
Źródło zdjęcia: lodzka.policja.gov.pl
Piotrkowscy dzielnicowi zatrzymali sprawcę uszkodzenia Forda Fiesty.

42-letni piotrkowianin usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Za takie przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

21 maja 2018 roku około 13.00 dyżurny piotrkowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który niszczy zaparkowany przy ulicy Łódzkiej samochód.

Na miejsce pojechali dzielnicowi miejscy. Na parkingu stał ford fiesta z przebitą oponą i uszkodzoną karoserią a na dachu pojazdu leżały dwa noże kuchenne.
. W pobliżu jednak nie było żadnych osób. Funkcjonariusze bardzo dokładnie sprawdzili pobliskie parkingi i ulice a także zabezpieczyli odnalezione noże. Na podstawie uzyskanego rysopisu już kilkanaście minut od zdarzenia ustalili personalia wandala. Gdy zapukali do drzwi jego mieszkania, 42-latek był zaskoczony wizytą stróżów prawa. Okazało się, że mężczyzna był pijany. Miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Został zatrzymany w policyjnym areszcie. W rozmowie z policjantami twierdził, że chciał zniszczyć samochód rodziny swojej partnerki a w konsekwencji pomylił się i zniszczył przypadkowy pojazd. Usłyszał już zarzut uszkodzenia mienia. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

lodzka.policja.gov.pl/GW
Tagi: wandal, zatrzymany, Piotrków, Fiesta
go to top