Ludzka głupota. Złodziej na życzenie - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Sobota, 23 marca 2019
Ludzka głupota. Złodziej na życzenie
Data dodania: 2018-07-10 13:19:38
Ludzka głupota. Złodziej na życzenie
Źródło zdjęcia: JK
W ostatnim okresie na terenie gminy Bełchatów doszło do setek włamań . Z mieszkań czy domów ginie biżuteria, pieniądze i sprzęt RTV, który nie da się namierzyć. 

Okres wakacyjny został rozpoczęty wraz z zakończeniem roku szkolnego. Jest to czas, kiedy dzieci mają wolne od szkoły , a dorośli w pracy biorą urlopy. Lato to pora kiedy najczęściej wyjeżdżamy na wakacje, aby odpocząć od codziennych zadań, obowiązków czy otoczenia, z którym mamy do czynienia cały dzień.
. Wyjeżdżając na wyczekiwany urlop, należy poinformować sąsiadów i najbliższą rodzinę, aby mieli oko na nasze mieszkanie czy dom.

Należy też pamiętać, aby zakręcić zawory od wody i od gazu. Wyjeżdżając na urlop, popełniamy jeden podstawowy błąd. Żyjemy w czasach kiedy większość z nas posiada konto na portalu społecznościowym. Będąc na urlopie, wstawiamy zdjęcia z wypoczynku, a mało tego oznaczamy miejsce, w jakim jesteśmy w tej chwili oraz z kim. Zdarzają się też sytuacje, kiedy informujemy cały świat, że wracamy za przykładowe 7 dni. Jest to wspaniała informacja dla złodziei. Osoba, która obserwuje nasz dom, mieszkanie ma jeszcze informacje, które sami zamieszczamy. 

Pamiętajcie, aby takich informacji nie udostępniać, a jeśli chcemy pochwalić się swoim wyjazdem na wakacje najlepiej zrobić to po szczęśliwym powrocie do domu.

JK
Tagi: Złodziej, wakacje, włamania, wakacje, urlop
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • SETKI WŁAMAŃ??? To ja się pytam, gdzie jest i co robi policja? Przecież to policyjne święto jest raz w roku, a z tej informacji wynika, że świętują przez cały rok. Czy ktoś nimi dowodzi? Jeżeli tak, a wyniki są tak kiepskie, to chyba najwyższy czas na zmiany - dobre zmiany!
    Autor:belchatowianin Data: 2018-07-25 13:02:35
  • Lidzie się chwala wszystkim w necie nawet że brajanek zrobił pierwsza kupę
    Autor:Ozon Data: 2018-07-10 13:37:25
go to top