ŚCIEŻKA MIĘDZY STAWAMI A NA JEJ KOŃCU UPRAWA KONOPI INDYJSKICH - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Piątek, 26 kwietnia 2019
ŚCIEŻKA MIĘDZY STAWAMI A NA JEJ KOŃCU UPRAWA KONOPI INDYJSKICH
Data dodania: 2018-08-24 13:35:36
ŚCIEŻKA MIĘDZY STAWAMI A NA JEJ KOŃCU UPRAWA KONOPI INDYJSKICH
ŚCIEŻKA MIĘDZY STAWAMI A NA JEJ KOŃCU UPRAWA KONOPI INDYJSKICH ŚCIEŻKA MIĘDZY STAWAMI A NA JEJ KOŃCU UPRAWA KONOPI INDYJSKICH
Źródło zdjęcia: .lodzka.policja.gov.pl
Piotrkowscy policjanci zapobiegli wprowadzeniu na rynek środków narkotycznych likwidując uprawę konopi indyjskich na terenie gminy Grabica. Zabezpieczono 23 krzaki, które trafią do specjalistycznych badań.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego uzyskali informacje o nielegalnej uprawie konopi indyjskich, znajdującej się na terenie nieużytków rolnych w gminie Grabica. Współdziałając z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego piotrkowskiej jednostki pojechali na wytypowane miejsce gdzie pomiędzy trzema stawami, wśród gęstych zarośli, zauważyli drewnianą szopę. Weszli do środka i zobaczyli, że na przymocowanym do sufitu gwoździu suszą się 3 dorodne krzaki konopi.
. Stróże prawa podjęli natychmiast decyzję o przejrzeniu terenu wokół stawów. Tam też natknęli się na ścieżkę na jednej z grobli, na końcu której zobaczyli nielegalną uprawę. Liczyła łącznie 20 krzaków, w różnej fazie wzrostu od 0,5 do 1,80 metra. Policjanci zabezpieczyli rośliny. Funkcjonariusze ustalają do kogo może należeć nielegalna uprawa. Zabezpieczone rośliny trafią do laboratorium celem specjalistycznych badań.

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za uprawę konopi indyjskich grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

lodzka.policja.gov.pl
Tagi: uprawa konopi, Grabica
go to top