Poszukiwany 3 listami gończymi - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Niedziela, 22 września 2019
Poszukiwany 3 listami gończymi
Data dodania: 2018-11-01 09:34:19
Poszukiwany 3 listami gończymi
Źródło zdjęcia: lodzka.policja.gov.pl
Mężczyzna odbędzie zaległą karę.

Policjanci Wydziału Kryminalnego KPP Łódź-Wschód zatrzymali 25-letniego mężczyznę, który był poszukiwany trzema listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Piotrkowie Tryb. Mężczyzna przez dłuższy czas ukrywał się przed organami ścigania.

30 października 2018 roku kilka minut po godzinie 20.00, koluszkowscy kryminalni, na podstawie uzyskanych informacji, postanowili sprawdzić przypuszczalne miejsce pobytu mężczyzny, który jest poszukiwany i od jakiegoś czasu ukrywa się przed organami wymiaru sprawiedliwości.
. Po krótkiej obserwacji wytypowanego przez kryminalnych budynku, zauważyli zbliżającego się młodego mężczyznę, z kapturem na głowie. Jego zachowanie wskazywało na to, że jest zdenerwowany i nie chce odsłaniać twarzy. Wzbudziło to podejrzenia stróżów prawa, iż może być to poszukiwany przez nich mężczyzna. Policjanci poszli za nim. Zatrzymali go na klatce schodowej kamienicy. Kryminalni potwierdzili, że jest to poszukiwany trzema listami gończymi mężczyzna. 25-latek trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie ,,zaległą” karę pozbawienia wolności.

Źródło: lodzka.policja.gov.pl/Aga
Tagi: poszukiwany, 3 listy, gończe, zaległa, kara, mężczyzna,
Najczęściej czytane
go to top