To będzie trudny mecz - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Poniedziałek, 06 kwietnia 2020
To będzie trudny mecz
Data dodania: 2018-11-02 10:42:13
To będzie trudny mecz
To będzie trudny mecz To będzie trudny mecz To będzie trudny mecz
Źródło zdjęcia: GKS Bełchatów
Po serii remisów m.in. z czołówką II ligi drużyna PGE GKS Bełchatów zmierzy się w najbliższą niedzielę z niewygodnym dla siebie rywalem, Błękitnymi Stargard. Będzie to mecz ostatniej kolejki "regularnej" rundy jesiennej, ale nie oznacza to jeszcze końca emocji w 2018 roku.

Pojedynek z 10. w tabeli Błękitnymi będzie okazją do powrotu "Brunatnych" na zwycięską ścieżkę, bo bez tego trudno będzie wrócić na podium rozgrywek. Bełchatowska drużyna ma najszczelniejszą obronę w lidze, ale musi poprawić grę w ofensywie, by znów ucieszyć swoich kibiców.

Mecz z drużyną ze Stargardu rozpocznie się na stadionie przy ul. Sportowej już w niedzielę 4 listopada o godz.
. 17:00. Sprzedaż biletów na to spotkanie będzie prowadzona tylko w dniu meczu w Punkcie
Obsługi Kibica od godz. 14 a kasy stadionowe będą czekać na fanów futbolu od godz. 15.

Wejściówki na rywalizację GKS z Błękitnymi będzie można kupować na trybuny: wschodnią (sektory od A1 do A4), zachodnią (C1 – C8) i północną (D6, D11 i D12). Posiadaczy kart SuperVIP i VIP klub
zaprasza tradycyjnie na trybunę honorową przy budynku klubowym oraz sektor D5. Najmłodszych kibiców klub zaprasza do Sektora Rodzinnego (D11), natomiast uczniów szkół do Sektora Szkolnego D10.

Ceny wejściówek w zależności od trybuny, rodzaju bądź posiadania Karty Kibica są dostępne w cenach od 1 do 20 zł. Ważny jest fakt, że biletu nie trzeba kupować osobiście. Może to zrobić ktoś za Was podając imię i nazwisko, PESEL oraz wybrane miejsce na stadionie. Niezbędne jest tylko posiadanie Karty Kibica.

Jednocześnie klub zachęca do nabywania biletów na kolejne ligowe spotkanie przy Sportowej, który zaplanowano na SOBOTĘ 10 listopada o godz. 17 Z POGONIĄ SIEDLCE. Będzie to pojedynek w ramach 18. kolejki II ligi, któremu z racji daty rozegrania nadany zostanie patriotyczny charakter. Wydarzenie pod nazwą “PGE GKS Bełchatów z Niepodległą. Mecz na 100” ma sprawić, by w przeddzień rocznicy bełchatowianie mogli w jak największej liczbie wspólnie wyjątkowy sposób uczcić wielki jubileusz 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Źródło: GKS Bełchatów
Tagi: bełchatów, mecz, liga, mecz na 100, GKS Bełchatów, Błękitni Stargard,
Najczęściej czytane
go to top