Wypadek na drodze krajowej 12 - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Niedziela, 05 kwietnia 2020
Wypadek na drodze krajowej 12
Data dodania: 2018-11-16 12:17:17
Wypadek na drodze krajowej 12
Źródło zdjęcia: efotogaleria.pl
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło 16 listopada 2018 roku około północy na drodze krajowej nr 12 pomiędzy miejscowościami Kozenin i Prymusowa Wola.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 18-letnia kierująca vw lupo z nieustalonych przyczyn, na łuku drogi, zjechała na przeciwległy pas a następnie doprowadziła do czołowego zderzenia z samochodem ciężarowym daf. Tir kierowany był przez 64-letniego mężczyznę. Niestety kobieta w wyniku odniesionych obrażeń poniosła śmierć na miejscu.
.

Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze. Dotyczy to zarówno podróżowania w warunkach zmniejszonej przejrzystości powietrza, po zmroku ale także podczas wykonywania wszelkich manewrów. Skupienie i uważna obserwacja otoczenia pomoże uniknąć wypadków, a tym samym ich ofiar. Na drodze bezpieczeństwo ma najwyższy priorytet. Kierujący powinni pamiętać, że odpowiadają za życie swoje i swoich pasażerów, jak również za życie innych uczestników ruchu, których spotkają na swojej drodze.

Źródło: lodzka.policja.gov.pl
Tagi: policja, wypadek, droga krajowa 12, tir,
Najczęściej czytane
go to top