Pawłowska z nowym wodociągiem - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Czwartek, 27 lutego 2020
Pawłowska z nowym wodociągiem
Data dodania: 2012-01-31 09:34:20
Na ulicy Pawłowskiej rozbudowany zostanie wodociąg, który wyposażony będzie w dwustronne zasilanie. Jego budowa ma się zakończyć w lipcu tego roku. Magistrat już ogłosił przetarg na wykonanie inwestycji.

Piotrkowski magistrat otrzymał cztery oferty przetargowe na wykonanie „Rozbudowy wodociągu w ul. Pawłowskiej”. Do przetargu wystartowały firmy: P.R.I.
.I. Kaźmierczak – 98 tys. 890 zł, Drog-Inż.  – 106 tys. 677.90 zł., Bioprojekt Grzegorz Jaśki – 147 tys. 600 zł oraz Zetpri-Eko – 129 tys. 150 zł.

W ramach inwestycji wykonana zostanie szczegółowa dokumentacja projektowa rozbudowy 750 metrów sieci wodociągowej w ulicy Pawłowskiej, na odcinku od ul. Powstańców Warszawskich do skrzyżowania z ul. Brzeźnicką. Dodatkowo wykonawca zobowiązany jest zbudować 470 metrowy wodociąg od posesji nr 62 przy ul. Pawłowskiej do posesji nr 106. Drugi etap zakłada budowę pozostałego odcinka wodociągu. Wykonawca zostanie wybrany w kolejnym przetargu.
Tagi:
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Najczęściej czytane
go to top