Firma Lambdar odpowiedzialna za piotrkowskie drogi - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Wtorek, 07 kwietnia 2020
Firma Lambdar odpowiedzialna za piotrkowskie drogi
Data dodania: 2012-03-20 09:23:45
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji wybrał firmę, która odpowiedzialna będzie za bieżące remonty i utrzymanie dróg w Piotrkowie Trybunalskim. Jest nią firma Lambdar z Łodzi, która złożyła ofertę opiewającą na 1 mln 698 tys. zł.
. W przetargu brała udział firma PEUK S.A z Piotrkowa, która oszacowała, że łatanie dziur kosztowało będzie 1 mln 974 tys. zł.

Przedstawiciele firmy Lambdar w towarzystwie pracowników MZDiK w miniony piątek udali się na oględziny stanu technicznego piotrkowskich dróg. Wiadomo, że wkrótce prace rozpoczną się na ulicy: Sikorskiego, Kopernika, Rakowskiej, Curie-Skłodowskiej, Zalesickiej, Wojska Polskiego, Spacerowej i Próchnika. W dniach 22-23 marca naprawiane będą ulice: Wierzejska, Roosevelta oraz Pawłowska i łącznik pomiędzy ulicą 18 Stycznia a Wronią. Na koniec drogowcy zajrzą na Rolniczą, Włókienniczą-Bawełnianą, Życzliwą i Brzeźnicką.
Tagi:
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Najczęściej czytane
go to top