Modernizacja ulicy Narutowicza będzie tańsza - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Niedziela, 05 kwietnia 2020
Modernizacja ulicy Narutowicza będzie tańsza
Data dodania: 2012-04-13 10:36:46
W czwartek w piotrkowskim magistracie otwarte zostały oferty przetargowe na modernizację ulicy Narutowicza. Do przetargu zgłosiło się sześć firm, z których większość opiewa na kwoty dużo mniejsze niż planowano przeznaczyć na tą inwestycję.

Do przetargu zgłosiły się:
- ASDROG s.c z Tomaszowa Mazowieckiego - 1mln 757 tys. 670 zł; 
- Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych z Piotrkowa Trybunalskiego - 1mln 617 tys. 621,02 zł; 
- Przedsiębiorstwo Robót Drogowych „PEUK” S.A - 1mln 531 tys.
. 350 zł; 
- "Kaźmierczak" Przedsiębiorstwo robót Instalacyjno – Inżynieryjnych z Kosowa (gm. Moszczenica) – 1 mln 532 tys. 580 zł; 
- Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych S.A z Bełchatowa – 1 mln 920 tys. 932,74 zł; 
- ALFA-TRANS z Łodzi - 2mln 504 tys. 261,81 zł. 

Komisja przetargowa po otwarciu ofert, sprawdzi dokumentację oraz wybierze najkorzystniejszą ofertę. Wybrany wykonawca na realizację zadanie będzie miał czas do października.

W ramach inwestycji zmodernizowana ma zostać ulica Narutowicza na odcinku od Sienkiewicza do Zjazdowej. Ulica zyska nową nawierzchnię i chodnik z kostki brukowej. Przebudowane zostaną stare przyłącza wodociągowe oraz wybudowane zostaną nowe. Drogowcy wzmocnią konstrukcję drogi i wykonają nową kanalizację deszczową.

A.J.
Tagi:
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Najczęściej czytane
go to top