Wykonawca Farnej wybrany - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Niedziela, 05 kwietnia 2020
Wykonawca Farnej wybrany
Data dodania: 2012-04-20 09:11:50
W czwartek, 19 kwietnia w Urzędzie Miasta otwarto oferty złożone do przetargu na modernizację ulicy Farnej. Jedyną ofertę opiewającą na kwotę 444 tys. 399 zł złożyło Przedsiębiorstwo Robót Drogowych „PEUK” S.A. Magistrat na inwestycję planował przeznaczył 450 tys.
. zł.

Komisja przetargową sprawdzi złożoną dokumentację. Jeśli będzie ona kompletna to roboty ruszą w najbliższych tygodniach. Drogowcy zajmą się wymianą kanalizacji sanitarnej i przyłączy oraz węzłów wodociągowych. W ramach inwestycji powstanie nowa kanalizacja deszczowa, jezdnia, zjazdy oraz chodniki z kostki granitowej. W nawierzchni ulicy Farnej zamontowane zostaną tablice mosiężne nawiązujące do historii Piotrkowa Trybunalskiego.

Prace mają się zakończyć w lipcu.

A.J.
Tagi:
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Najczęściej czytane
go to top