Od poniedziałku ulica Narutowicza nieprzejezdna - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Piątek, 28 lutego 2020
Od poniedziałku ulica Narutowicza nieprzejezdna
Data dodania: 2012-05-18 09:41:30
W najbliższy poniedziałek rusza prace modernizacyjne na ulicy Narutowicza. Na kierowców czekają poważne utrudnienia. Inwestycja zostanie zakończona w październiku 2012 roku.

Zamknięty zostanie rucha na ocinku od skrzyżowania z ulicą Sienkiewicza do zakładu energetycznego. Po zakończeniu pierwszego etapu drogowcy rozpoczną modernizację kolejnego odcinka,od zakładu energetycznego do ulicy Zjazdowej.
.

W ramach inwestycji wyremontowany zostanie ponad 400-metrowy odcinek ulicy Narutowicza, od Sienkiewicza do Zjazdowej. Położona zostanie nowa nawierzchnia. Chodniki wykonane zostaną z kostki brukowej. Drogowcy zajmą się przebudową 17 starych przyłączy wodociągowych. Wybudują również 9 nowych. Wzmocniona zostanie konstrukcja drogi i wykonana zostanie nowa kanalizacja deszczowa.

Koszt prac oszacowano na 1 mln 531 tys. 350 zł.Pieniądze pochodzić będą z miejskiego budżetu.

A.J.
Tagi:
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Najczęściej czytane
go to top