Szansa na powołanie sportowego centrum - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Piątek, 28 lutego 2020
Szansa na powołanie sportowego centrum
Data dodania: 2006-11-05 17:39:37
W poniedziałek 6 listopada br. na zaproszenie wiceprezydenta miasta Andrzeja Czapli do Piotrkowa przyjadą Andrzej Supron z Polskiego Związku Zapaśniczego i Ryszard Szurkowski z Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Program wizyty:
godz. 12:00
- spotkanie z prezydentem miasta Waldemarem Matusewiczem

godz.
. 13:00

- wizyta na obiektach Batorego i Hali Relaks

godz. 14:00
- obiad w restauracji Relaks

godz. 15:00
- wizyta na stadionie miejskim Concordia

godz. 16:30
- spotkanie z mieszkańcami w centrum rehabilitacyjnym na ul. Belzackiej

Według organizatorów spotkania, w Piotrkowie nadal jest szansa na powołanie Centrum Sportów Walki, które mogło powstać w naszym mieście już w 2002 roku.

- Wtedy pomysł i finansowanie przez Polski Związek Zapaśniczy zostały zaprzepaszczone przez ówczesne władze miasta, które zdecydowały o darowaniu obiektów przy Batorego 10 dla Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach. Teraz obiekty te ponownie są własnością miasta a Waldemar Matusewicz ponownie wraca do koncepcji zagospodarowania obiektów na cele sportowe. - poinformował Kierownik Biura Prasowego i Promocji Miasta Marcin Pampuch.
Tagi:
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Najczęściej czytane
go to top