Wielka inwestycja w małym mieście - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Wtorek, 07 kwietnia 2020
Wielka inwestycja w małym mieście
Data dodania: 2012-05-30 08:25:55
W Uniejowie został otwarty rozbudowany kompleks basenów zasilanych wodami ze źródeł geotermalnych. W jego skład wchodzą nie tylko baseny, ale także SPA, hotel, restauracje, kręgielnia, a nawet zamek. Ta gigantyczna i nowoczesna inwestycja jest naszpikowana nowymi technologami i doskonale przygotowana do obsługi tysięcy gości dziennie. Już wkrótce zostanie też Pierwszym Uzdrowiskiem Termalnym w kraju.

Uniejów to małe miasto w centralnej Polsce, które nie posiada typowych atrybutów ośrodka turystycznego ? brak w nim morza, gór czy jezior, ale za to są źródła geotermalne, które działają zbawiennie na zdrowie oraz cenne zabytki z czasów XIV wieku. Wszystko co miasto ma najlepsze zostało w pełni wykorzystane i przekształcone w ośrodek uzdrowiskowy na miarę XXI wieku.

Wiele atrakcji w jednym miejscu
Na gości obiektu poza basenami o łącznej powierzchni 1,8 tys. metrów kwadratowych czeka wiele innych atrakcji. Wśród nich są m.in.
. jacuzzi oraz SPA z prawdziwego zdarzenia. Relaks umożliwiają też specjalnie przygotowane tężnie, sauny (fińska, parowa, ruska bania) oraz "słoneczna łąka", czyli miejsce, gdzie można wylegiwać się pod ultrafioletowymi lampami, przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki. Ale to nie wszystko co oferuje Uniejów w swoim kompleksie - w jego podziemiach przygotowano kręgielnię z barkiem i torami do gry. Na powierzchni można również zjeść w restauracji czy zarezerwować nocleg w odrestaurowanym zamku. Co ważne, wszystko zostało tak zorganizowane, by odwiedzający mogli korzystać z rozrywek bez konieczności przebierania się czy noszenia przy sobie portfela. W kompleksie został wdrożony nowoczesny system, który usprawnia zarządzanie wszystkimi obiektami i przede wszystkim ułatwia korzystanie z niego gościom.

Rozwiązania na miarę XXI wieku
Jednym z pozoru prostych, ale bardzo nowoczesnych rozwiązań jest opaska, którą otrzymuje każdy gość korzystający z atrakcji kompleksu. ? Przy pomocy tego gadżetu można otwierać szafki, kupować jedzenie, picie czy korzystać dodatkowych atrakcji jak sauna czy kręgielnia bez noszenia przy sobie pieniędzy. Kwoty naliczane są przez zintegrowany system, a klient płaci za wszystko przy wyjściu. Opaska pozwala również na kontrolowanie wydatków i czasu, jaki spędzamy w kompleksie, a także daje informacje zarządzającemu, w których strefach obiektu aktualnie przebywają goście - tłumaczy Grzegorz Siewiera, Prezes firmy LSI Software, która wdrożyła oprogramowanie w obiekcie w Uniejowie.

Nowoczesne standardy na wyciągnięcie ręki
Inwestycja w Uniejowie jest wyjątkowa pod wieloma względami ? nie tylko z powodu rozbudowanej oferty i obiektów, które zapewniają rozrywkę i wypoczynek. Także pod względem technologii, jest to jeden z najnowocześniejszych kompleksów uzdrowiskowych w kraju. - Można powiedzieć, że termy są wręcz "naszpikowane" nowoczesnymi technologiami. Wszystkie obiekty, a łącznie są to cztery hotele, kilka restauracji, sklep oraz oczywiście aquapark są w pełni zintegrowane informatycznie, co oznacza, że menadżerowie mogą w łatwy i przejrzysty sposób nimi zarządzać. Przykładowo gość korzystający z restauracji, hotelu i SPA ma naliczany jeden rachunek, który jest sumowany na koniec pobytu. Oprogramowanie usprawnia więc i przyśpiesza obsługę klientów, co jest bardzo istotne w przypadku tak dużych obiektów gdzie rozlokowanych jest w sumie kilkadziesiąt punktów sprzedaży ? opowiada Grzegorz Siewiera z firmy LSI Software.

Dopiero co otwarte termy w Uniejowie już cieszą się dużym zainteresowaniem odwiedzających, ale najwięcej gości z pewnością odwiedzi je w wakacje. Ten atrakcyjny kompleks jest doskonale przygotowany do przyjmowania 1100 klientów na raz. Właściciele ośrodka już zapowiadają, że chcą, by stał się on turystycznym hitem środkowej Polski. Uniejów ma ku temu wszelkie predyspozycje, a lada moment uzyska status Pierwszego Uzdrowiska Termalnego w kraju.

Źródło: Żarówka PR
Tagi:
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Najczęściej czytane
go to top