Na Przedborską nie wjedziesz - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Piątek, 28 lutego 2020
Na Przedborską nie wjedziesz
Data dodania: 2012-06-18 10:00:07
Od poniedziałku zamknięty został wlot w ulicę Przedborską. Utrudnienia związane są z prowadzonymi pracami przy przebudowie skrzyżowania u zbiegu ulic Żeromskiego, Przedborskiej, Śląskiej i Krakowskie Przedmieście. W związku z tym zmieni się trasa autobusów linii 8.
.

Autobusy jadące w kierunku Podola i Oczyszczalni od przystanku Żeromskiego-Krakowskie Przedmieście kursowały będą objazdem: Krakowskie Przedmieście, Krótką, Zalesicką i dalej stałą trasą. W stronę Słowackiego od przystanku Zalesicka-Krótka do przystanku Żeromskiego-Reymonta pojadą ulicami: Krótką, Krakowskie Przedmieście, Żeromskiego i dalej stałą trasą. Utrudnienia potrwają do 31 lipca.

A.J.
Tagi:
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Najczęściej czytane
go to top