Finał Turnieju - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Piątek, 26 kwietnia 2019
Finał Turnieju
Data dodania: 2007-09-13 19:45:05
W pierwszą niedzielę września br. na piotrkowskim stadionie Concordii odbył się finał I Międzyosiedlowego Turnieju Piłki Nożnej chłopców w dwu grupach wiekowych: grupa młodsza 12-15 lat i grupa starsza 16-19 lat. W finale brały udział po cztery zespoły z każdej grupy. Łącznie w całym cyklu rozgrywek wzięło udział blisko 200 młodych piłkarzy.
.

Turniej współfinansował Prezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego z środków przeznaczonych na profilaktykę i przeciwdziałanie problemom alkoholowym w ramach programu „Zachowaj Trzeźwy Umysł” Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Pomysłodawcą całego wakacyjnego cyklu turniejów i jego społecznym koordynatorem jest Tadeusz Janusz, współorganizatorami Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej PAŁACYK i rady piotrkowskich osiedli.
Gospodarzem i organizatorem koordynującym niedzielnych finałów była Rada Osiedla Wierzeje.

Mecze eliminacyjne w grupie młodszej:
Leśna PHU EDWARD – Starówka PROVIDENT POLSKA – 0:3
Wierzeje KORN-AS TECHLINE – Południe OW ANPOL i GREK – 0:0 karne 1:2

Mecz o III miejsce:
Starówka PROVIDENT POLSKA – Południe OW ANPOL i GREK – 5:5 karne 9:7

Mecz Finałowy o I miejsce w grupie młodszej:
Wierzeje KORN-AS TECHLINE – Leśna OW ANPOL i GREK – 2:1

Wynik finałów w grupie młodszej:
I miejsce – Wierzeje KORN-AS TECHLINE
– Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego

II miejsce – Leśna OW ANPOL i GREK
– Puchar Okręgowego Związku Piłki Nożnej

III miejsce – Starówka PROVIDENT POLSKA
– Puchar Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

IV miejsce – Południe OW ANPOL i GREK
– Puchar Rady Osiedla Wierzeje

Skład drużyny zwycięskiej – Wierzeje KORN-AS TECHLINE:
Mateusz Gałązkowski, Marcin Laskowski, Robert Nawrocki, Damian Mielczarek, Artur Mirowski, Adam Miłak, Łukasz Kołodziejski, Karol Madej, Maciej Włodarczyk, Michał Wójtowicz, Daniel Zatorski, Michał Otwinowski, Paweł Gawlica.

Mecze eliminacyjne w grupie starszej:
Wierzeje – Wronia RIG – 2:0
Piastowskie SKOK F. STEFCZYKA – Armii Krajowej AT GRAF – 0:2

Mecz o III miejsce:
Wronia RIG – Piastowskie SKOK F. STEFCZYKA – 2:8

Mecz Finałowy o I miejsce w grupie starszej:
Wierzeje – Armii Krajowej AT GRAF – 1:0

Wynik finałów w grupie młodszej:
I miejsce – Wierzeje
– Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego

II miejsce – Armii Krajowej AT GRAF
– Puchar Okręgowego Związku Piłki Nożnej

III miejsce – Piastowskie SKOK F. STEFCZYKA
– Puchar Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

IV miejsce – Wronia RIG
– Puchar Rady Osiedla Wierzeje

Skład drużyny zwycięskiej - Wierzeje:
Mateusz Tworkowski, Kamil Dróżdż, Łukasz Dróżdż, Bartłomiej Kowalewski, Jakub Andrzejczyk, Mateusz Król, Przemysław Ratajczyk, Daniel Jaworski, Paweł Krasowiak, Adam Król, Adrian Kowalski, Adam Wróbel, Krzysztof Andrzejczyk.

NAGRODY W POZOSTAŁYCH KATEGORIACH

Drużyna Fair Play Turnieju
- Puchary Stowarzyszenia Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej PAŁACYK
W grupie młodszej – Wierzeje KORN-AS TECHLINE
W grupie starszej – Wronia RIG

Król Strzelców Turnieju
- Puchar Agencji Ochrony Osób i Mienia MUSI
W grupie młodszej – Damian Adamus 16 bramek – Starówka PROVIDENT POLSKA
W grupie starszej – Łukasz Dróżdż 20 bramek – Wierzeje

Najlepszy Bramkarz
- Puchar Agencji Ochrony Osób i Mienia MUSI
W grupie młodszej – Mateusz Gałązkowski – Wierzeje KORN-AS TECHLINE
W grupie starszej – Mateusz Tworkowski – Wierzeje

Najmłodszy Zawodnik Turnieju
- Puchar Stowarzyszenia Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej PAŁACYK
Krystian Krawczyk – Armii Krajowej AT GRAF

Nagrody dla rad osiedli – Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Mariana Błaszczyńskiego:
I miejsce Rada Osiedla Armii Krajowej
II miejsce Rada Osiedla Wierzeje
III miejsce Rada Osiedla Starówka

Nagrody dla rad osiedli za wyniki sportowe w turnieju – Puchar Sponsorów
I miejsce Rada Osiedla Wierzeje
II miejsce Rada Osiedla Piastowskie
III miejsce Rada Osiedla Armii Krajowej

Najlepszy Zawodnik Finałów
- Puchar Starosty Powiatu Piotrkowskiego Stanisława Cubały:
W grupie młodszej – Maciej Włodarczyk – Wierzeje KORN-AS TECHLINE
W grupie starszej – Mateusz Tworkowski – Wierzeje


Najlepszy Zawodnik Finałów

- Puchar Starosty Powiatu Piotrkowskiego Stanisława Cubały
W grupie młodszej – Maciej Włodarczyk – Wierzeje KORN-AS TECHLINE
W grupie starszej – Mateusz Tworkowski – Wierzeje


Najlepszy Technik Finałów

- Puchar Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji Leszka Heinzla
W grupie młodszej – Kamil Stanios – Starówka PROVIDENT POLSKA
W grupie starszej – Paweł Krasowiak – Wierzeje
Tagi:
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
go to top