Mistrzostwa w Szachach Szybkich - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Czwartek, 22 sierpnia 2019
Mistrzostwa w Szachach Szybkich
Data dodania: 2007-10-01 13:29:44
Mistrzostwa w Szachach Szybkich
W sali sportowej Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjnego OSiR w Piotrkowie odbyły się VI Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego w szachach szybkich – Memoriał Józefa Gromadzkiego. Zawody miały na celu popularyzację szachów w naszym mieście oraz promocję Puiotrkowa Tryb. wśród polskich szachistów.
.

- Zawodnicy w kategoriach: juniorów, juniorek, kobiet i mężczyzn rozgrywali tzw. turniej otwarty, w kojarzeniu komputerowym, 9 rund systemem szwajcarskim, po 15 minut na zawodnika. Za zajęcie kolejnych miejsc ufundowano nagrody pieniężne oraz nagrody rzeczowe dla najlepszej kobiety, najlepszego juniora, najlepszej juniorki, najmłodszego juniora, najmłodszej juniorki i dla najlepszego zawodnika UKS “Roszada – Piotrków”. I miejsce w turnieju zajął Marcin Tazbir.- podało piotrkowskie starostwo.

Organizatorem imprezy był Uczniowski Klub Sportowy “Roszada – Piotrków” oraz Piotrkowskie Stowarzyszenie Rozwoju, Promocji i Integracji Europejskiej “Euro-Centrum”.foto: Jola Babij /BAI
Tagi:
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Najczęściej czytane
go to top