Gala Sportów Walki - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Sobota, 22 lutego 2020
Gala Sportów Walki
Data dodania: 2008-02-03 21:01:21
W najbliższą sobotę 9 lutego piotrkowian czeka duże wydarzenie sportowe. W Hali Relax przy ul. 3 Maja po raz pierwszy w Piotrkowie Tryb. odbędzie się Gala Sportów Walki "Polska Liga Muay Thai & K-1 Rules". Dotychczasowe odbywały się cyklicznie co miesiąc w Warszawie.

Boks Tajski uznawany jest za najtwardszą formę walki.
. Cechami wyróżniającymi go na tle innych stylów jest szerokie użycie uderzeń łokciami i kolanami, większość walk kończy się przed czasem.

K-1 to jedna z formuł sztuki walki. Technika zaczerpnięta z boksu tajskiego, karate, kickboxingu i tradycyjnego boksu, ale w K-1 nie ma ciosów łokciami ani walki w parterze.

Jak zapowiadają organizatorzy, podczas imprezy będzie można zobaczyć najlepszych polskich zawodników Boksu Tajskiego i K-1. Sobotnią walkę stoczą między innymi:

- Michał Tomczykowski (Mistrz Świata)
- Łukasz Łęczycki (Mistrz Polski)
- Piotr Woźnicki (Mistrz Polski)
- Michał Olaś (Mistrz Polski)

Najważniejszym punktem imprezy będą walki zawodników piotrkowskiego klubu "TomCenter". W ringu spotkają się:

Jakub Jasion – 63,5 kg
Kamil Dajwłowski – 67 kg

Widzowie będą mogli obejrzeć 3 walki zawodowe, 8 amatorskich oraz 4 PRO-AM (pół-zawodowe). Początek o godz. 17:00. Wstęp 15 zł.
Superliga organizowana jest przy współpracy klubu boksu tajskiego PRAKONG MUAY THAI i Polskiego Związku Kickboxingu .

Patronat medialny nad imprezą objęła Bełchatowska Agencja Informacyjna.
Tagi:
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Najczęściej czytane
go to top