Concordia we Francji - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Piątek, 28 lutego 2020
Concordia we Francji
Data dodania: 2006-05-31 22:20:54
Drużyna piotrkowskich piłkarzy weźmie udział w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej we Francji. Spotkanie przygotowano w ramach współpracy partnerskiej z miastem Vienne.

Piotrkowianie z Klubu Sportowego "Concordia" zmierzą się z reprezentacjami Francji, Włoch i Portugalii.Turniej zorganizowały urzędy miast z Saint Barthelemy i Vienne oraz klub sportowy Formafoot.
.

Mecze odbędą się na stadionie w Saint Barthelemy w dniach 2-4 czerwca br. W skład naszej reprezentacji wchodzą:

- Łukasz Kulbat
- Daniel Szymczyk
- Maciej Patura
- Adam Zelcer
- Damian Błaszczyk
- Radosław Fiszer
- Damian Adamus
- Michał Łągwa
- Patryk Wójcik
- Konrad Urbański
- Mateusz Miedzierski
- Igor Nowakowski
- Tomasz Wrona
- Karol Madej


Klub Sportowy "Concordia" jest najstarszym klubem sportowym w naszym mieście, szkolącym zawodników w różnych grupach wiekowych. Wyjazd piłkarzy Concordii do Francji sfinansował w kwocie 16 tys zł. prezydent miasta.
Zawodnicy Concordii wystąpią w nowych dresach z emblematami miasta, które zakupione zostały ze środków Biura Prasowego i Promocji Miasta. Koszt 20 sztuk dresów to 2.650 zł.
Tagi:
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Najczęściej czytane
go to top