XI Ogólnopolski Wyścig Kolarski. - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Piątek, 28 lutego 2020
XI Ogólnopolski Wyścig Kolarski.
Data dodania: 2009-08-14 09:36:35
Wojewódzkie Zrezszenie Ludowe Zespoły Sportowe organizuje XI Ogólnopolski Wyścig Kolarski. Zawodnicy wystartują w niedzielę 16 sierpnia br. o godz 11.00 z ul Armii Krajowej/Dmowskiego (kierunek jazdy Bujny, Wola Krzysztoporska).
. W tym samym miejscu przewidziana jest również meta.

Zawodowi kolarze wystartują w kategoriach:
JUNIOR - 109km
JUNIOR MŁODSZY - 73 km
MŁODZIK - 14 km.

Podczas imprezy „Weekend z rowerem”, oprócz rywalizacji zawodowców, okazję do zmierzenia swoich sił będą mieli amatorzy. Nie zabraknie konkursów sportowo-rekreacyjnych, gier dla dzieci i młodzieży. W okolicach startu/mety stanie Miasteczko Ruchu Drogowego, gdzie najmłodsi będą mogli zdobyć kartę rowerową.

Organizatorem wyścigu jest Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Łodzi i Komitet Organizacyjny Wyścigu przy współudziale Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi, Urzędu Miasta w Piotrkowie Tryb., Urzędu Gminy w Kleszczowie i Woli Krzysztoporskiej oraz magistratu w Bełchatowie.

Patronat honorowy nad imprezą objęli:
Marek Mazur – Przewodniczący Sejmiku Województwa Łódzkiego,
Stanisław Cubała – Starosta Powiatu Piotrkowskiego,
Krzysztof Chojniak – Prezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego
Tagi:
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Najczęściej czytane
go to top