Turniej w Sławnie - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Sobota, 22 lutego 2020
Turniej w Sławnie
Data dodania: 2009-10-27 18:37:40
Mimo II miejsca w konkurencji piłki siatkowej w klasyfikacji generalnej X Spartakiady Władz Samorządowych Województwa Łódzkiego reprezentacja powiatu piotrkowskiego stanęła na najwyższym stopniu podium.

Kończący spartakiadę turniej w piłce siatkowej w Sławnie (powiat opoczyński) wygrali przedstawiciele powiatu tomaszowskiego, tuż przed drużyną z powiatu piotrkowskiego ziemskiego i reprezentantami powiatu radomszczańskiego.

Drużynę siatkarzy powiatu piotrkowskiego tworzyli:

1. Grzegorz Adamczyk
2. Zbigniew Sarlej
3.
. Zbigniew Ziemba
4. Janusz Sima
5. Grzegorz Płachta
6. Tomasz Florczyk
7. Arkadiusz Kowalski
8. Andrzej Jaros
9. Marcin Jaroniek

W klasyfikacji generalnej po kilku konkurencjach najlepszy okazał się jednak powiat piotrkowski ziemski, tuż przed powiatem tomaszowskim i drużyną samorządowców z powiatu rawskiego.

Indywidualnie spartakiadę wygrali kategorii mężczyzn:

Szczepan Goska z powiatu tomaszowskiego
Akadiusz Kartus z powiatu rawskiego
III miejsce zajął Antoni Tomczyk z powiatu łódzkiego-wschodniego
VI miejsce przypadło Grzegorzowi Płachcie z powiatu piotrkowskiego

Zbigniew Sarlej przewodniczący Komisji Oświaty Rady Powiatu Piotrkowskiego był VIII. W kategorii kobiet najlepsza z powiatu piotrkowskiego była Małgorzata Domańska.
Tagi:
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Najczęściej czytane
go to top