Podsumowanie roku 2009 - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Piątek, 28 lutego 2020
Podsumowanie roku 2009
Data dodania: 2010-01-28 01:10:05
Powiatowa Rada Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe podsumowała miniony rok sportowo-turystyczny. Uroczyste spotkanie zorganizowano w Ośrodku Sportowo–Szkoleniowym LZS w Ręcznie.

W czasie uroczystości wręczono nagrody dla najlepszych w następujących kategoriach:

NAJLEPSI SPORTOWCY LZS POWIATU PIOTRKOWSKIEGO

1. Radosław Grzybicki - AKS Piotrków - zapasy

I m-ce w Mistrzostwach Polski Juniorów w kat. 96 kg,
III m-ce w Mistrzostwach Polski Seniorów w kat. 96 kg.
VIII m-ce w Mistrzostwach Świata Juniorów członek kadry narodowej

2. Kamil Szczepanik - LUKS „Gryf” Bujny - podnoszenie ciężarów

I m-ce w Mistrzostwach Polski Juniorów do lat 17 w kat. 77 kg.
IV m-ce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży
VII m-ce w Mistrzostwach Europy Juniorów do lat 17
IX m-ce w Mistrzostwach Świata Juniorów do lat 17 członek kadry narodowej

3. Andrzej Deberny - AKS Piotrków - zapasy

- I m-ce w Mistrzostwach Polski Seniorów w kat.
. 96 kg.
- I m-ce w Pucharze Polski Seniorów w kat. 96 kg.
- Uczestnik Mistrzostw Europy Seniorów
Członek Kadry Narodowej

4. Przemysław Niedziedzki - AKS Piotrków - zapasy

- II m-ce w Mistrzostwach Polski Seniorów w kat. 66 kg.
- II m-ce w Pucharze Polski

5. Łukasz Grela - LUKS „Gryf” Bujny - podnoszenie ciężarów

- II m-ce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w kat. 94 kg.
- IV m-ce w Mistrzostwach Polski Seniorów
- I m-ce w Akademickich Mistrzostwach Polski
- II m-ce w Ogólnopolskich Igrzyskach LZS

6. Katarzyna Gieryń - ULKS Moszczenica – tenis stołowy

- czołowa zawodniczka I ligi kobiet

7. Damian Szczepanik - LUKS „Gryf” Bujny - podnoszenie ciężarów

- I m-ce w Mistrzostwach Polski juniorów do lat 17 w kat. 85 kg.
- VIII m-ce w Mistrzostwach Europy do lat 17
- XV m-ce w Mistrzostwach Świata do lat 17
Członek Kadry Narodowej

8. Roksana Szulc - GUKS Gorzkowice - tenis stołowy

- czołowa zawodniczka II ligi kobiet
- III m-ce w Mistrzostwach Zrzeszenia LZS
- mistrzyni województwa w grze pojedynczej, podwójnej i mikście
- zwyciężczyni wszystkich wojewódzkich turniejów klasyfikacyjnych

9. Bartosz Świrski - LUMKS “Kasztelan” Rozprza - piłka siatkowa

- czołowy zawodnik III ligowej drużyny w piłce siatkowej

10. Dawid Godala - GLKS „Włókniarz” Moszczenica - piłka nożna

- czołowy zawodnik IV ligowej drużyny w piłce nożnej


TRENERZY – WYCHOWAWCY MŁODZIEŻY

Piotr Stępień AKS Piotrków zapasy styl klasyczny
Henryk Furmaniuk ULKS „Gryf” Bujny podnoszenie ciężarów
Jadwiga Orlik GUKS Gorzkowice tenis stołowy
Marcin Kaczmarek ULKS Moszczenica tenis stołowy

WYRÓŻNIENIA SPORTOWE

Mateusz Bernatek AKS Piotrków – zapasy

- Mistrz Polski Juniorów Młodszych w kat. 54 kg.
- Zwycięzca Pucharu Polski Juniorów Młodszych w kat. 54 kg.
- VIII m-ce w Mistrzostwach Europy Juniorów Młodszych
Członek Kadry Narodowej

Błażej Grela LUKS „Gryf” Bujny – podnoszenie ciężarów

- V m-ce w Mistrzostwach Polski Juniorów do lat 17
- III m-ce w Mistrzostwach Zrzeszenia LZS do lat 18
- członek kadry narodowej do lat 17


NAJLEPSZE KLUBY SPORTOWE

AKS PIOTRKÓW - zapasy styl klasyczny
- najlepszy klub w kraju
- II m-ce w punktacji w sporcie młodzieżowym

LUKS „Gryf” Bujny - podnoszenie ciężarów
- awans do I ligi w 2009 roku

ULKS Moszczenica - tenis stołowy
- I ligi kobiet
- III liga mężczyzn

GUKS STS Gorzkowice - tenis stołowy
- II liga kobiet w tenisie stołowym
- II liga mężczyzn


WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWE

NAJLEPSZE RADY GMINNE

I miejsce Wola Krzysztoporska
II miejsce Rozprza
III miejsce Sulejów
IV miejsce Moszczenica
V miejsce Grabica
VI miejsce Czarnocin
VII miejsce Ręczno
VIII miejsce Gorzkowice

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

I miejsce ZSR CKP w Bujnach
II miejsce ZSR CKU w Wolborzu
III miejsce ZSR w Czarnocinie
IV miejsce ZSR w Szydłowie
V miejsce ZSP w Sulejowie

SZKOŁY GIMNAZJALNE

1. Gimnazjum w Rozprzy
2. Gimnazjum w Ręcznie
3. Gimnazjum w Moszczenica

Puchar dla MAŁGORZATY DOMAŃSKIEJ za zajęcie I miejsca w X Spartakiadzie Władz Samorządowych Województwa Łódzkiego w punktacji generalnej kobiet

We współzawodnictwie X Spartakiady Władz samorządowych Powiatu Piotrkowskiego

I miejsce - Rada Gminy z Moszczenicy
II miejsce - Rada Powiatu Piotrkowskiego
III miejsce - Rada Miasta i Gminy Sulejów

SEKCJE TURYSTYCZNE

I miejsce - Gminne Zrzeszenie LZS w Woli Krzysztoporskiej
II miejsce - Miejsko-Gminne Zrzeszenie LZS w Sulejowie
III miejsce - Gminne Zrzeszenie LZS w Ręcznie
IV miejsce - Gminne Zrzeszenie LZS w Moszczenicy


RADA WOJEWÓDZKA Z LZS w ŁODZI PRZYZNAŁA

Srebrne Honorowe Odznaki LZS

Katarzyna Leśniewska
Rafał Mańkowski


Złote Honorowe Odznaki LZS

Agata Pawlak



„ ZA ZASŁUGI DLA WOJEWÓDZKIEGO ZRZESZENIA LZS w ŁODZI”

Janina Socha - Wola Krzysztoporska
Zbigniew Sarlej - Sulejów
Dariusz Gawron - Grabica
Roman Kaźmierczak - Moszczenica
Tomasz Florczyk - Czarnocin
Marcin Jaroniek - Czarnocin
Ryszard Olejnik - Wola Krzysztoporska
Jan Rol - Wola Krzysztoporska
Tagi:
Dodaj nowy komentarz:
Redakcja portalu info.bai.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa portalu info.bai.pl i jego wydawcy lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Najczęściej czytane
go to top